Back

НОВА ТЕХНОЛОГІЯ АВТОМАТИЧНОГО ВОДІННЯ НА ВУЛИЦЯХ РОСІЇ

У червні компанія Яндекс представила своє безпілотне таксі четвертого покоління. Розроблений спільно з підрозділом Hyundai Mobis новий седан Hyundai Sonata 2020 року ще в березні поповнив існуючий автопарк безпілотників Яндекс, що борознять московські вулиці. У планах Яндекс до кінця 2020 інтегрувати понад 100 таких нових« Сонат »в свій сервіс роботаксі в Іннополісе (Росія), а також в Детройті (США).

Автомобілі з системою автоматичного управління використовують камери, радари і лідари для сканування навколишнього простору на 360 ° в пошуках дорожньої розмітки, дорожніх знаків, транспортних засобів, людей і всіх інших об'єктів поблизу. Потім вони використовують дану інформацію для прокладання свого маршруту через цю зону.

В системі четвертого покоління від Яндекс встановлений вдосконалений набір сенсорів. Були додані три нові камери з різним фокусною відстанню, радіолокаційну систему підняли на дах для кращого кругового огляду, а лідар на передньому крилі перемістили для поліпшення бічного огляду. У той же час команда Hyundai Mobis удосконалила інтерфейс електронних блоків управління за допомогою технології Яндекса. Додавши в свій парк ці автомобілі четвертого покоління, Яндекс тепер планує ще швидше випустити фінальну версію своєї технології автоматичного водіння.