Back

Пара кліків мишею — і ви власник новенького автомобіля

Thumbnail

Нас уже не здивуєш можливістю замовити доставку продуктів додому. Також ми, не вагаючись, купляємо в Інтернеті книги, одяг і більші товари, наприклад побутову техніку та меблі. Але купувати автомобіль, не виходячи з дому, — це вже щось новеньке.

Коли світ зіткнувся з пандемією Covid-19, автолюбителям стали недоступні враження від процесу фізичної купівлі автомобіля, коли його можна було торкнутися, узяти на тест-драйв і поторгуватися з продавцем. Компанія Mini USA знайшла вихід із цієї проблеми, запустивши першу в Каліфорнії платформу для купівлі автомобілів. На Mini Anywhere покупці за допомогою технології доповненої реальності можуть уявити автомобіль біля свого гаража, а також взяти кредит і підписати всі необхідні документи. Сервіс також має функцію віртуального тест-драйву обраного транспортного засобу!

Четвертий за розміром автовиробник у світі, Stellantis, також звернув увагу на модель Інтернет-продажів. Компанія планує реструктурувати свою дистриб’юторську мережу в Європі, що охоплює портфель із 14 брендів (за винятком Maserati і брендів США), і до 2023 року закрити свої діючі автосалони.

Поява платформ для онлайн-купівлі автомобілів змусить автосалони змінити свій підхід до продажів. Тільки уявіть: ви приїжджаєте в автосалон і відразу забираєте свій новенький автомобіль, уникаючи довгого процесу вибору й купівлі. І кожне вручення ключів може перетворитися на унікальний урочистий захід!

Можливість цифрової купівлі особливо сподобалася молодшим людям, проте дехто все ж зустрічає нововведення з певною недовірою. Багато споживачів усе ще вважають, що краще випробувати товар у реальності.