Back

COVID-19: ВПЛИВ НА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ОРИГІНАЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ І ОЧІКУВАНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ РИНКУ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН.

Автозаводи знову відкриваються, але до того часу, коли вплив пандемії коронавіруса закінчиться, ще далеко. У рамках ланцюжків поставок, наслідки заходів соціального дистанціювання, позначаться на роботі виробничих ліній. Оскільки ту ж роботу зараз виконує менше людей, виробництво просто буде займати більше часу. Від цього страждає прибуток.

Скорочення активності виробників негайно позначиться на їх постачальниках, особливо на тих, хто виробляє оригінальні запчастини, так як зберігається принцип поставки «точно в строк».

Післяпродажне обслуговування на підйомі?

Варто зазначити, що споживачі стали більш нерішучими і відкладають придбання нового автомобіля, а це призведе до зростання попиту на технічне обслуговування. Крім того, побоювання щодо безпеки громадського транспорту під час пандемії COVID-19 спонукають автовласників їздити на роботу в автомобілі. Це означає, що буде більше розбитих шибок і зросте попит на запчастини. Це дуже хороші новини для сегмента техобслуговування, особливо в поєднанні з тим фактом, що автомобілісти, що залишилися без підтримки з-за масового закриття авторизованих дилерів під час карантину, активно шукають незалежних механіків.