Back

Wideye® від AGC: Коли технологія датчиків поєднується з передовим дизайном та характеристиками

Проєкт Wideye розпочався у 2016 році й відтоді прагне зробити свій внесок у розвиток мобільності та транспортного сектору, забезпечуючи ефективну й естетичну інтеграцію датчиків. Як невід'ємна частина AGC Group і провідний інноватор, компанія Wideye присвячує себе розробці рішень для безпечної автономної мобільності, більш відомих як «Рішення для безшовної інтеграції в автомобільне СКЛО 360°». Надійність, безшовна інтеграція та продуктивність — ось основні гасла компанії.

З огляду на постійно зростаючий інтерес автомобільної промисловості до сенсорних технологій, а також до безпечних автономних транспортних засобів, ринковий попит на сенсорні пристрої ще ніколи не був таким високим. Таким чином, інтеграція сенсорів останніми роками набула першорядного значення і повинна відповідати трьом основним вимогам: бути ефективною, відмовостійкою, а також вишуканою і стильною. Компанія Wideye не побоялася прийняти цей виклик, не кажучи вже про те, щоб успішно з ним впоратися.

Задля підвищення мобільності та безпеки водіння, Wideye задумала справжнього переможця зі своїм рішенням із полем огляду 360°. Цінна функція, яка інтегрує датчики навколо автомобіля, щоб мати повне бачення оточення автомобіля як поблизу, так і вдалині. П'ять із цих складних та інноваційних прототипів датчиків ADAS будуть із гордістю представлені на найвпливовішій технологічній події у світі: CES®. Вони розташовані на лобовому склі, даху, центральній стійці, крилі та бампері автомобіля.

Сенсорні пристрої, які встановлені на підвищених місцях, як-от лобове скло та дах, покращують дальність виявлення та сприйняття навколишнього середовища. Що стосується виявлення перешкод, то датчики, розміщені збоку автомобіля, на центральній стійці, виконують свою роль на відмінно завдяки їхнім першокласним функціям 3D-картування та просторового виявлення. Інша бічна позиція, наприклад крило, також ідеально підходить для непомітної інтеграції датчиків, водночас не порушуючи витончений дизайн та естетику автомобіля. Так само, як і датчики, розміщені всередині так званої традиційної решітки радіатора або бампера для додаткової ефективності.

Конкурентам-однодумцям краще приготуватися до амбітного масштабування, не боячись розкрити весь свій потенціал... 2023 рік настане зовсім скоро!