Back

На виставці CES 2024 компанія AGC продемонструє найсучасніші рішення зі скла для революції у сфері мобільності

Спираючись на свій більш ніж сторічний досвід роботи, компанія AGC переосмислює майбутнє автомобільного скла, або перетворити його з простого бар'єру навколо транспортного засобу в минулому на багатофункціональний інтерфейс в майбутньому. Оскільки ринок зосереджений на забезпеченні безпеки водіїв у гонці за автономністю та автопілотуванням, у галузі зростає інтерес до встановлення датчиків, покращення характеристик підключення, революційного проектування автомобілів та комфорту водіння. Відповідно до тенденцій ринку, наша компанія на своєму стенді 6667 продемонструє унікальні інтегровані рішення для мобільності, пов”язані з автомобільним склом, у 3 основних областях.

Область підключення:

На виставці CES 2024 ми вперше представимо інноваційну автомобільну антену, яка гармонійно поєднує естетику з високоякісним підключенням та енергоефективністю. Її дизайн підкреслює легку інтеграцію та оптимальну продуктивність, що відповідає сучасним вимогам до можливостей підключення в автомобілі. Очікується, що ця розробка дозволить переосмислити стандарти в дизайні та функціональності автомобілів, що ознаменує значну віху в автомобільній промисловості. Крім того, компанія AGC та Halo.Car, інноваційний сервіс безпілотних електромобілів із Лас-Вегаса, продемонструють нове рішення, що містить інтегровані в автомобільне скло антени 5G виробництва AGC. Це витончене рішення сумісне з усіма частотами 5G та дозволяє розташовувати точки підключення по всьому автомобілю, покращуючи зв'язок V2V та V2X та одночасно мінімізуючи його втрати.

Область виявлення:

Поки ринок прагне інтегрувати датчики верхнього положення головним чином на даху або лобовому склі транспортного засобу, компанія Wideye з радістю представляє дві інтеграції: Перша розробка — це абсолютно нова концепція інтеграції LiDAR у дах у вигляді скла унікальної форми. Результат виглядає дійсно інноваційно, оскільки інтеграція бездоганно зберігає плавні лінії автомобіля. Концепція дасть дизайнерам виробників комплектного обладнання можливість створювати нові рішення, прокладаючи шлях до поліпшення інтеграції лідарного даху та вирішення численних проблем. Друга розробка — це інтеграція датчика в салоні з лідаром високого поля зору, інтегрованим із декількома камерами за лобовим склом. Останній варіант, що вважається майбутнім напрямком для інтеграції LiDAR, — це привабливий дизайн, який відповідає актуальним вимогам до інтеграції з точки зору форм-фактора, продуктивності та надійності.

Область забезпечення комфорту:

Скло є ідеальним вибором, коли йдеться про поєднання естетики та функціональних елементів для оновлення інтер'єрів та кабін. Цього року наше покривне скло для дисплеїв, яке є основним продуктом у секторі мобільності, отримує значне вдосконалення для приголомшливих майбутніх розробок. Компанія AGC знаходиться на передовій революційних технологій ЛМІ у сфері інтеграції дисплеїв у кабінах пілотів: це стосується лобового скла і пласких дисплеїв, які представлені компаніями FeelInGlass® і P-Displays. Крім того, на виставці CES 2024 компанія AGC представляє великі вигнуті дисплеї з антибліковим і стійким до відбитків пальців покриттям. Протягом усього заходу ви зможете звернутися до наших експертів із прототипування Reeflect®, щоб обговорити реалізацію ваших ринкових проектів, від одного зразка до невеликої серії, із використанням новітніх інновацій та технологій автомобільного скління.

«У компанії AGC ми твердо віримо, що скло та хімічні речовини пронизують кожен аспект нашого життєвого середовища, дозволяючи нам впроваджувати інновації у всіх сферах за допомогою наших найсучасніших технологій», — говорить Хідеюкі Курата (Hideyuki Kurata), технічний директор. «Ще з моменту заснування компанії ми вдосконалювали основні технології, як от технологія матеріалів, функціональний дизайн та технологія виробництва. На виставці CES будуть представлені наші передові матеріали та рішення, і ми маємо намір сприяти подальшим інноваціям в наступному поколінні рішень для мобільності. Запрошуємо вас особисто ознайомитися з ними на нашому стенді».

Приходьте до нашого стенда 6667 у LVCC West Hall Vehicle Tech & Advanced Mobility. Представники та керівники компанії AGC охоче продемонструють технології та дадуть відповідь на будь-яке питання.