Back

Płetwy zostawmy rekinom. Odkryj inteligentny szklany dach

Pulsaart by AGC, belgijski start-up założony przez AGC Automotive Europe, zaprezentował na targach CES 2024 innowacyjny inteligentny szklany dach. Ten przełomowy produkt jest wynikiem międzynarodowej współpracy, łączącej wiedzę zespołów AGC z Belgii, USA i Japonii w celu zrewolucjonizowania łączności pojazdów.

Przedstawiamy inteligentny szklany dach

Inteligentny szklany dach, pierwsze tego typu rozwiązanie w branży motoryzacyjnej, zawiera zintegrowane, wysokowydajne anteny dla sieci 5G, UWB, WLAN i innych, płynnie wkomponowane w elegancki i stylowy szklany dach. Takie rozwiązanie nie tylko zwiększa możliwości łączności pojazdu, ale także podnosi jego estetykę. Kierując się hasłem „Płetwy zostawmy rekinom. Odkryj inteligentny szklany dach” – Pulsaart by AGC podkreśla odejście od tradycyjnych anten zewnętrznych na rzecz bardziej zintegrowanego, wydajnego i estetycznego rozwiązania.

Globalna współpraca na rzecz najnowocześniejszych rozwiązań

Opracowanie inteligentnego szklanego dachu stanowi kamień milowy w technologii motoryzacyjnej, osiągnięty dzięki wspólnym wysiłkom zespołów AGC z Belgii, USA i Japonii. Ta synergia międzynarodowej wiedzy specjalistycznej zaowocowała produktem, który wyznacza nowe standardy w zakresie projektowania i funkcjonalności pojazdów.

Przyszłość projektowania i funkcjonalności pojazdó

„AGC jest liderem w tworzeniu nowej definicji łączności samochodowej” – mówi Dan Lis, dyrektor generalny Pulsaart by AGC. „Nasz inteligentny szklany dach łączy innowacyjną technologię z eleganckim designem, zapewniając producentom OEM z branży motoryzacyjnej rozwiązanie, które jest zarówno estetyczne, jak i doskonałe technologicznie”.

Inteligentny szklany dach jest wyrazem zaangażowania Pulsaart by AGC w innowacje, oferując wgląd w przyszłość projektowania samochodów. To produkt, który odpowiada potrzebom nowoczesnego pojazdu – w zakresie łączności, stylu i wydajności.