Back

ВАМ ПОТРІБЕН ЗАХИСТ? ЗВЕРНІТЬСЯ ДО БЕЗПІЛОТНОГО АВТОМОБІЛЯ!

Фанати автономних автомобілів вже давно говорять про те, що це наступний великий крок у розвитку мобільності. Тепер руйнівна пандемія дала їм шанс довести свою правоту. Результат виявився досить несподіваним: в Китаї перед обличчям постійної загрози зараження працює на передовій персонал звернувся за захистом до безпілотним автомобілям.

Китайський стартап Neolix використовує безпілотні фургони для доставки медичних матеріалів і продуктів харчування в регіони країни, що найбільш торкнулася епідемія COVID-19, в тому числі в її епіцентр - Ухань. Такі автомобілі використовуються і для дезінфекції міських вулиць. Ініціатива виявилася дуже успішною: попит зростає, і за перші два місяці у компанії замовили більше 200 фургонів.

Це не пройшло повз увагу китайського уряду. Оцінивши користь, яку технології автономного транспорту можуть принести під час кризи охорони здоров'я, уряд запропонував покупцям субсидії в розмірі 60% від вартості автомобіля. Тепер Neolix планує продаж 1000 фургонів в рік.

Однак ті, хто скептично ставляться до ідеї безпілотників, вказують, що зараз вулиці порожні: в період карантину рух повністю зупинився і доведеться почекати ще кілька місяців, щоб побачити, як ці фургони впораються в хаосі міського руху.