Back

КОМПАНІЯ GENERAL MOTORS ОПУБЛІКУВАЛА ІНСТРУКЦІЮ ПО ВДОСКОНАЛЕНИМ СИСТЕМАМ ДОПОМОГИ ВОДІЮ (ADAS).

Відмінні новини для підприємств по заміні автоскла, автострахування і споживачів: компанія General Motors нещодавно опублікувала документ, в якому перераховані наявні системи і компоненти для вдосконалених систем допомоги водієві (ADAS) із зазначенням ситуацій, в яких такі компоненти вимагають калібрування при обслуговуванні, установці (в тому числі повторної) або ремонті.

GM рекомендує підприємствам галузі звірятися з «відповідною документацією з технічного обслуговування, щоб знайти конкретні інструкції з калібрування, а також дізнатися, які додаткові операції з програмування необхідні в разі заміни компонента». У керівництві вказано офіційну назву, абревіатура та код RPO (Regular Production Option - Регулярний варіант виробництва) для кожного елемента ADAS. Там також пояснюється, коли необхідне калібрування і описуються причини проблем при калібруванні певних деталей.

Щоб правильно відкалібрувати камеру переднього виду, GM рекомендує проїхати по двосмуговому шосе з розділовими лініями по обидва боки смуги зі швидкістю 56-90 км / год.

Калібрування може бути утруднене або навіть неможливе при певних обставинах, таких як постійні зупинки при русі, погана розмітка, несприятливі погодні умови (наприклад, сніг, туман, дощ або яскраве сонячне світло в обличчя) і т. д. Якщо вам потрібна більш детальна інформація, перейдіть за посиланням на документ.