Back

PORSCHE ВИРІШИВ ПИТАННЯ ВИКОНАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДИСТАНЦІЇ

"Компанія Porsche знайшла геніальний спосіб підтримувати соціальну дистанцію під час складних ремонтних робіт в своїй дилерській мережі - окуляри доповненої реальності (AR). Як тільки у всьому світі були введені заходи соціального дистанціювання у зв'язку з COVID- 19, використання очок AR в США збільшилося більш ніж втричі.

Компанія Porsche розробила інноваційну високотехнологічну процедуру під назвою Tech Live Look, щоб забезпечити майстрам дилерських центрів віддалену підтримку експертів при виконанні найбільш складних діагностичних і ремонтних робіт. Завдяки очками AR технічні експерти можуть буквально дивитися через плече майстрів і допомагати їм.

Це допомагає не тільки контролювати виконання робіт, але і швидше повернути автомобіль власнику. Швидкість і точність - це основна прикмета якісного сервісу.

Через пандемії компанія Porsche в США розширила можливості даної процедури: тепер можна проводити онлайн-наради безпосередньо з провідними технічними фахівцями головної компанії в Німеччині.