Back

Шлях до нульових викидів вимощений амбітними цілями

Thumbnail

Потреба в екологічно чистих продуктах ніколи не була гострішою, ніж сьогодні, і компанії по всьому світу вибудовують свої ланцюжки створення вартості відповідно до суворих правил та зростаючого попиту споживачів на екологічні продукти.

Здоров'я нашої планети є рушієм для AGC, і політика нашої компанії щодо навколишнього середовища недвозначна: використання кращих доступних екологічних технологій для розробки екологічно чистих продуктів і рішень. За останні 30 років ми змогли зменшити викиди парникових газів, скоротивши споживання енергії, необхідної для плавлення 1 тонни скла, на 22 %. 1 мільйон тонн склобою, який ми переробляємо в Європі щорічно, також дозволяє нам значно скоротити викиди парникових газів. У кінцевому підсумку ми прагнемо до 2050 року стати компанією, яка не впливає на клімат. Для досягнення цієї мети AGC Glass Europe поставила ряд амбітних цілей до 2030 року:

  • 30% Зниження питомих викидів парникових газів
  • 20% Зниження питомого енергоспоживання
  • 15% Зниження питомої витрати води
  • Нуль Відходів, що відправляються на звалище
  • Зменшення Кількості утворених відходів / витрат ресурсів
  • Екологічно чиста Розробка продуктів

Компанія AGC Automotive відіграє вирішальну роль у досягненні цих цілей. Ми розглядаємо необхідність майбутнього без викидів як виклик, що потребує революційних рішень. Крім продуктів із дуже високими експлуатаційними характеристиками, які ми постійно розробляємо, ми підтримуватимемо здоров'я планети за допомогою розумних програм транспортування, переробки й упаковки. Зараз розробляються декілька проектів, які матимуть позитивний вплив на довкілля. А тим часом дізнайтеся більше за посиланням https://www.agc-glass.eu/en/sustainability.