Back

AGC Automotive Replacement Glass (ARG) має чітку дорожню карту для досягнення нульового рівня викидів

Thumbnail

До 2050 року AGC Glass Europe прагне стати кліматично нейтральною компанією. Досягти цієї мети можна лише шляхом суттєвих змін у сферах нашої екологічної та соціальної відповідальності, а також економічної ефективності.

Фахівці ARG Europe визначили глобальну стратегію щодо сталого розвитку на десятиріччя вперед і склали дорожню карту з важливими етапами й завданнями, а також перелік першочергових дій.

Наразі основну увагу зосереджено на екологічному аспекті сталого розвитку, а головне завдання полягає у визначенні пріоритетності відповідних дій.

  • Виробництво: нам потрібно розробити стратегію використання електроенергії, виробленої за допомогою екологічно чистих технологій, а також скоротити витрату води. Взаємопов’язані машини з мікропроцесорним керуванням (індустрія 4.0) дозволять нам підвищити ефективність і продуктивність заводів.
  • Відходи та перероблення: наша мета — досягти нульового рівня відходів, що вивозяться на полігони для захоронення, і в цьому нам допоможе оптимізована система видалення відходів. До того ж дуже важливо розвивати діяльність із перероблення відходів не лише на рівні виробництва, а й у мережі підприємств із установлення готових виробів.
  • Ланцюг постачання: нам потрібно зменшити кількість відходів, що виникають на етапі транспортування продукції, а також змінити свою стратегію використання пакувальних матеріалів, віддавши перевагу ящикам багаторазового використання та екологічно безпечним матеріалам, що захищають скло під час перевезення.
  • Дослідження та розробки: ми плануємо модернізувати процеси розробки та активізувати проєктування придатних до перероблення компонентів із інших матеріалів, окрім скла.
  • Закупівлі: найближчими роками пріоритетною для нас має бути співпраця з постачальниками екологічної продукції. Це стане підтвердженням нашого значного внеску в природоохоронну діяльність.

Також ми маємо намір вивчати потреби своїх партнерів, пов’язані зі сталим розвитком, і допомагати їм у досягненні власних екологічних цілей.

Докладніше про цю діяльність читайте в наших наступних бюлетенях новин.