Back

Зелені заходи допомагають Матері-Землі зітхнути з полегшенням

Thumbnail

Не можна заперечувати, що наше безрозсудне спалювання викопного палива та зростання забруднення призвели до того, що ми повільно, але вірно вбиваємо нашу прекрасну планету. Глобальне потепління та його згубні наслідки для Землі змушують нас приймати екологічно відповідальні моделі поведінки в нашому приватному житті, а в ширшому масштабі — трансформувати потоки промислового виробництва. Якщо ми не будемо обережні, наші діти успадкують планету, на якій певні місцевості стануть непридатними для життя!

Тільки в Європі на транспортний сектор припадає 25 % викидів парникових газів, що спонукало уряд ЄС вжити заходів. «Зелений курс» ЄС передбачає скорочення викидів CO2 на 90 % до 2050 року за рахунок введення обмежень на викиди для автомобільної промисловості, які в найближчі роки стануть суворішими. Ще одна можлива міра — заборона на продаж нових автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння, яка почне діяти з 2035 року. Зростаючий розвиток гібридних та електричних автомобілів свідчить про прагнення більшості автовиробників дотримуватися зеленого майбутнього.

Проте в цьому рівнянні також є інші змінні: екологічно стійкий світ вимагає однаково розумних процесів виробництва й розробки. Екологічно чиста енергія, розумні програми утилізації та використання вторинної сировини можуть дати Землі відстрочку, якої вона так відчайдушно потребує. Французька компанія з утилізації відходів Veolia відновлює компоненти й матеріали 97 % автомобілів після закінчення їхнього терміну служби.

У 2015 році ООН визначила 17 цілей сталого розвитку (ЦСР), які об'єднують усі країни світу в боротьбі з погіршенням стану довкілля, бідністю й нерівністю. AGC Group прийняла ЦСР 4 роки тому, зосередивши увагу на зелених цілях у спробі зробити нашу планету знову життєздатною.