Back

Плавці — це для акул. Відкрийте для себе під’єднаний скляний дах

Pulsaart by AGC — це бельгійський стартап, створений AGC Automotive Europe, який представляє інноваційний під’єднаний скляний дах на виставці CES 2024. Цей новаторський виріб став результатом міжнародної співпраці, що поєднує досвід розробників AGC з Бельгії, США та Японії, і спричинив справжню революцію в сполучності автомобілів.

Представляємо під’єднаний скляний дах

Під’єднаний скляний дах є першим в автомобільній промисловості дахом, що оснащений вбудованими високопродуктивними антенами для 5G, UWB, WLAN тощо, які бездоганно пасують його гладкому та стильному дизайну. Інтеграція не тільки сприяє сполучності автомобіля, але й поліпшує естетичні якості. Гаслом «Плавці — це для акул. Відкрийте для себе під’єднаний скляний дах» компанія Pulsaart by AGC підкреслює перехід від традиційних зовнішніх антен до більш інтегрованого, ефективного та естетичного рішення.

Міжнародна співпраця заради найсучаснішого рішення

Під’єднаний скляний дах — важливий етап в автомобільних технологіях, і це досягнення є спільним результатом зусиль розробників AGC з Бельгії, США та Японії. Злагоджена робота групи міжнародних експертів призвела до створення продукту, що стає новим орієнтиром дизайну та функціональності автомобіля.

Майбутнє автодизайну та функціональності

За словами Дена Ліса, генерального директора Pulsaart by AGC: «Компанія AGC є провідною в процесі переозначення сполучності автомобілів». «Наш під’єднаний скляний дах — це інноваційні технології та витончений дизайн. Ми пропонуємо виробникам автомобілів рішення, що є водночас естетичним та технологічно досконалим».

Під’єднаний скляний дах доводить прихильність Pulsaart by AGC до інновацій та дозволяє зазирнути в майбутнє автомобільного дизайну. Цей продукт відповідає всім вимогам сучасного автомобіля — сполучності, дизайну та продуктивності.