AGC uvádí na trh HUD pro Opel Insignia

Po mnoha letech rychlého růstu, kdy dodávala čelní skla HUD (head up displej) výrobcům automobilů jako součást originální výbavy nyní AGS s hrdostí oznamuje, že rozšiřuje HUD technologii i na produkci pro trh náhradních dílů.

Tesla jede na východ

Tesla oznámila expanzi na východoevropské trhy. Po vstupu do České republiky na počátku tohoto roku nyní přijímá objednávky v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku.

Průlom v „samozacelovacím“ skle?

Vědci v Aalborg University v Dánsku oznámili zásadní průlom ve vývoji „samoléčitelného“ skla (neboli skla, které se dokáže samo zacelit).

ADAS – dobrá příležitost pro trh náhradních autoskel

Nedávná studie provedená v USA ukazuje, jak růst ADAS (pokročilé asistenční systémy) v nových automobilech začíná snižovat počet dopravních nehod.

Auto, které vás varuje před deštěm, když máte otevřené střešní okno

Vzhledem k tomu, že se stále přibližujeme k éře autonomních vozidel, začíná u našich aut vstupovat do hry technologie hlubokého učení a umělá inteligence (AI).

Nové elektrické automobily se samy nabíjejí pomocí slunce !

Holandská společnost Lightyear plánuje, že uvede na trh elektrická auta, která budou používat k podpůrnému nabíjení solární panely.

Jste v bezpečí, když vaše auto zasáhne blesk?

Mnoho lidí si myslí, že v autě jsou při blesku v bezpečí, protože pneumatiky jsou vyrobeny gumy.

Nové funkce v internetovém obchodě!

Do našeho internetového obchodu www.agc-arg.com jsme přidali několik nových funkcí:

Konsorcium AGC představuje první antény zabudované do skla pro komunikaci na platformě 5G v pásmu 28GHz

AGC společně s Ericssonem a Domoco se podařilo něco, co je považováno za první 5G mobilní komunikaci na světě za použití antén integrovaných ve skle, které vysílají a přijímají radiové signály v pásmu 28 Ghz.

Vozidla bez řidiče jsou v Soulu už skoro na dosah

SK Telecom a magistrát v Soulu plánují instalovat 5G ADAS na 1 600 autobusech a 100 taxi v hlavním městě a pomoci tak vytvořit mapu města v reálném čase pro použití v autonomních vozidlech.