Budou lidé auta raději sdílet, než aby je vlastnili? Nevěřte tomu

Poslední tržní údaje z USA ukazují, že pokud jde o vlastnictví automobilů, jsme zpátky tam, kde jsme byli před finanční krizí před deseti lety.

AGC pomáhá snížit environmentální dopady skel pro automobily

Seznamte se s tím, jak AGC přispívá ke snahám o ekologičtější přístup ve dvou významných oblastech. Především jako dodavatel respektující zásady udržitelnosti přímo prostřednictvím životního cyklu výrobků.

HUD na střeše

Volvo Car Coporation pozvedlo head-up displej na zcela novou úroveň díky patentové přihlášce podané v USA, která se týká se „nadhlavního“ HUD.

AGC uvádí na trh HUD pro Opel Insignia

Po mnoha letech rychlého růstu, kdy dodávala čelní skla HUD (head up displej) výrobcům automobilů jako součást originální výbavy nyní AGS s hrdostí oznamuje, že rozšiřuje HUD technologii i na produkci pro trh náhradních dílů.

Tesla jede na východ

Tesla oznámila expanzi na východoevropské trhy. Po vstupu do České republiky na počátku tohoto roku nyní přijímá objednávky v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku.

Průlom v „samozacelovacím“ skle?

Vědci v Aalborg University v Dánsku oznámili zásadní průlom ve vývoji „samoléčitelného“ skla (neboli skla, které se dokáže samo zacelit).

ADAS – dobrá příležitost pro trh náhradních autoskel

Nedávná studie provedená v USA ukazuje, jak růst ADAS (pokročilé asistenční systémy) v nových automobilech začíná snižovat počet dopravních nehod.

Auto, které vás varuje před deštěm, když máte otevřené střešní okno

Vzhledem k tomu, že se stále přibližujeme k éře autonomních vozidel, začíná u našich aut vstupovat do hry technologie hlubokého učení a umělá inteligence (AI).

Nové elektrické automobily se samy nabíjejí pomocí slunce !

Holandská společnost Lightyear plánuje, že uvede na trh elektrická auta, která budou používat k podpůrnému nabíjení solární panely.

Jste v bezpečí, když vaše auto zasáhne blesk?

Mnoho lidí si myslí, že v autě jsou při blesku v bezpečí, protože pneumatiky jsou vyrobeny gumy.